W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Kształty, formy i kolory - rodzinne warsztaty sensoryczne dla dzieci do 2 lat

Kształty, formy i kolory - rodzinne warsztaty sensoryczne dla dzieci do 2 lat
Data rozpoczęcia 2019-11-23
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Płatny
Koszt udziału 1 zł/dziecko
Kategoria Warsztaty

Powracamy z cyklem warsztatów skierowanych do najmłodszych odbiorców. Dzieci będą poznawały sztukę za pomocą różnych zmysłów. Nie zabraknie zabawy kolorowymi cieczami i pachnącymi ciastolinami, które samodzielnie wykonamy z produktów spożywczych. Będziemy je eksplorować za pomocą nosów i rąk, a także… stóp! Uwaga! Można się tu nieźle pobrudzić! Zachęcamy aby zarówno dzieci, jak i rodziców, do zabrania ze sobą ubrań na zmianę.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 60 minut. Udział jest odpłatny; cena biletu: 1 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

ZAPISY: tel. 466 59 20 wewn. 32 / edu@labirynt.com. Prosimy o informację jeśli dziecko posiada alergię na jakiekolwiek produkty spożywcze. 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej