W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Kuchnia teatralna
Data rozpoczęcia 2015-03-15
Godzina rozpoczęcia 15:00
Miejsce Teatr im. Hansa Christiana Andersena, ul. Dominikańska 1
Kategoria Spektakl

Warsztaty teatralne i plastyczne dla dzieci prowadzone pod okiem naszych instruktorów, pedagogów i zespołu artystycznego. W programie: myszkowanie po scenie, buszowanie po rekwizytorni, teatralne szaleństwo i aktorska przygoda.

Przynieście ze sobą trochę wyobraźni, odrobinę odwagi, dużo energii i szczyptę ciekawości. Resztę znajdziecie w Teatrze Andersena. Zajęcia odbywają się w blokach tematycznych do wyboru. Udział w warsztatach może obejmować jeden lub dwa bloki tematyczne.

PROGRAM:

Marzec - 2015 „ Tworzenie lalek teatralnych ”
(5 spotkań, koszt 50zł od dziecka)

Pacynka - szyta z tkaniny / kukiełka - formowana na tłuczku kuchennym / lalka z plastikowej butelki - techniką paper-mache / duża forma z pudełek tekturowych - „Smok”– praca w zespołach / duże lalki płaskie – „Autoportret”.
Kwiecień - Maj - Czerwiec 2015 „Elementy scenografii teatralnej”
(11 spotkań, koszt 110zł od dziecka)„Teatrzyk domowy w okienku” / tworzenie kukiełek płaskich do własnego teatrzyku domowego / tworzenie rekwizytu teatralnego / projektowanie i tworzenie kostiumów do wybranych bajek / wykorzystanie własnych propozycji scenograficznych do inscenizacji bajek – praca w małych zespołach.

ZAJĘCIA W KAŻDĄ NIEDZIELĘ o godz. 15.00 ( 120 minut).
MIEJSCE: Teatr Andersena, ul. Dominikańska 1
PROWADZENIE: Iwona Majczak
WIEK UCZESTNIKÓW: od lat 6

Uwaga! Teatr zapewnia wszystkie materiały potrzebne podczas zajęć.
Informacje, zapisy i sprzedaż biletów na wszystkie wydarzenia prowadzi
Dział Organizacji Widowni (Beata Saj, Bożena Bożewska) tel. 81-532 32 25,
81-532 16 28, tel. kom.:+48 502 663 873, e-mail: info@teatrandersena.pl

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej