W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Kulturalny Targ Biesiadny
Data rozpoczęcia 2015-08-02
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce Dom Kultury LSM, K. Wallenroda 4a
Kategoria Akcja

Kulturalny Targ Biesiadny planowany jest jako wydarzenie cykliczne z inauguracją w dniach 1-2 sierpnia (sobota-niedziela), w godzinach 10:00-18:00. Przedsięwzięcie organizowane jest dzięki przychylności i zaangażowaniu Domu Kultury LSM.

Główna ideą wydarzenia jest integracja mieszkańców przy weekendowych biesiadach na Kulturalnym Targu oferującym, poza kulinarnymi doznaniami, produkty wytwórców żywności (również wegetariańskiej, EKO i BIO) oraz wszelakie produkty twórczości i rękodzieła artystycznego. Kulturalny Targ Biesiadny to nowe miejsce na kulinarnej i artystycznej mapie Lublina, prezentacja i promocja twórców, projektantów, producentów i sprzedawców.
Założeniem przedsięwzięcia jest wyjście naprzeciw potrzebom mieszkańców, stworzenie warunków do spotkań, piknikowania, rodzinnej zabawy i odpoczynku oraz rozwoju więzi sąsiedzkich, a dla Państwa to możliwość dołączenia do Wydarzenia w charakterze Wystawców. Mieszkańcom Lublina pragniemy dać możliwość poznawania nowych smaków, udział w unikalnych warsztatach, inicjatywach sąsiedzkich (np. wymiana książek, garażowe wyprzedaże itp.), zetknięcia się z ciekawymi wystawami i pokazami.

Powiązane:

Dom Kultury LSM