W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"Kurs na foto"- warsztaty fotograficzne

"Kurs na foto"- warsztaty fotograficzne
Data rozpoczęcia 2012-10-06
Godzina rozpoczęcia 12:00
Kategoria Warsztaty

Warsztaty będzie prowadził Marcin Pietrusza.

Uczestnicy warsztatów fotograficznych zdobędą podstawową wiedzę z zakresu sztuki i technik fotografowania. Poznają podstawowe oświetlenie studyjne, zasady wykorzystania światła w fotografii i jego pomiar. Nauczą się korzystać z lamp błyskowych oraz sprzętu modyfikującego światło, kadrowania i wyrażania tematu na zdjęciu. Na zajęciach zajmą się uchwyceniem "decydującego momentu" i stworzą film oparty na fotografii poklatkowej.

Warsztaty będą się odbywać w soboty w godz. 11.00-13.00, co dwa tygodnie. Cena zajęć zależy od frekwencji grupy w związku z koniecznością pokrycia kosztów materiałów warsztatowych.

Zgłoszenia udziału prosimy wysyłać na adres: info@ddkweglin.pl.

Pierwsze spotkanie będzie spotkaniem organizacyjnym.

Warsztaty dla osób od 15 lat.

Marcin Pietrusza - Absolwent Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej i Dyplomacji Kulturalnej w Collegium Civitas w Warszawie. Animator i menedżer kultury. Z zamiłowania i wykształcenia fotografik. Pracował w Gazecie Wyborczej. Obecnie robi zdjęcia w miesięczniku LAJF. Asystent operatora kamery w Agencji Reklamy N-Vision s.c. przy produkcji filmów, reklam, programów tv, w tym filmu promocyjnego „Lubelszczyzna uwodzi”. Współpracuje z Agencją Reklamową Vena Art., jako oświetleniowiec i fotograf. Jest autorem licznych sesji zdjęciowych. Robił zdjęcia do projektu „Kampania Informacyjna Funduszy Europejskich na Lubelszczyźnie”. Pracował jako fotoreporter przy Jarmarku Jagiellońskim i Nocy Kultury. Prowadzi warsztaty fotograficzne i fotografii poklatkowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Polsce oraz za granicą. Ukończył Inkubator Animacji Kultury. Uczestnik i organizator międzynarodowych projektów o charakterze społecznym oraz artystycznym organizowanych przez Komisję Europejską, Fundację Wspomagania Wsi, Towarzystwo dla Natury i Człowieka. Związany ze Stowarzyszeniem „Magurycz” zajmującym się renowacją starych kamiennych kapliczek i cmentarzy. Wolny czas poświęca fotografii reportażowej.