W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Kwiaty we włosach – warsztaty z tworzenia kwiatowych opasek na włosy

Data rozpoczęcia 2018-04-16
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”, ul. Wyżynna 16
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”
Kontakt a.komorowska@ddkczubypoludniowe.pl
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

„Kwiaty we włosach potargał wiatr...” tekst tej piosenki znają wszyscy. Kiedy jeszcze kwiatów na łące niewiele, znajdziemy na to sposób. Podczas warsztatu wykonamy je z foamiranu i przyozdobimy nimi opaski. Tworząc wyjątkową i oryginalną ozdobę, która na pewno przykuję uwagę. Będziemy dobierać kolory i kształty. Uwaga! Warsztat będzie trwał do godziny 20.00.

Twórcze warsztaty RĘKODZIELNICA rozwijają pasję tworzenia, która drzemie w każdym z nas. Przeznaczone są dla osób dorosłych. Odkryją przed Wami nieznane dotąd horyzonty. Fachowa opieka i prowadzenie w połączeniu z atmosferą wspierającą proces twórczy, pozwalają oderwać się od codziennych problemów, stresów i zawrotnego tempa życia. Gorąco zachęcamy do kreatywnego i twórczego spędzania czasu, dającego mnóstwo satysfakcji zarówno z samego procesu tworzenia, odkrywania swoich talentów i zdolności, jak i własnoręcznie wykonanego przedmiotu. Wszystkie swoje prace uczestnicy zabierają ze sobą do domu. Mogą stać się one wyjątkową ozdobą lub niesamowitym prezentem dla bliskiej osoby.

Zapisy -
Koordynacja i prowadzenie – Agata Komorowska
Ilość miejsc ograniczona
Warsztaty odbywają się po zebraniu odpowiedniej liczby chętnych, zapisy na warsztat w dniu poprzedzających zajęć z cyklu.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne