W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Kwiecień plecień, czyli co się plecie w sztuce? | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7-12 lat | PL + UA

Kwiecień plecień, czyli co się plecie w sztuce? | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7-12 lat | PL + UA
Data rozpoczęcia 2023-04-22
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł/dziecko
Kategoria Warsztaty

Kwiecień plecień, bo przeplata, więc i my będziemy pleść – w Galerii Labirynt! Oczywiście nie będziemy pleść od rzeczy ani trzy po trzy. Zamiast tego spróbujemy swoich sił w przeplataniu i wykonamy własne małe makatki. Sensoryczne memory pomoże odróżnić wykorzystywane materiały. Dla inspiracji zobaczymy, jak i z czego plotą artyści i artystki. Spojrzymy na ludowe rękodzieło, ale też na sztukę współczesną. Wyplatanie wciąż jest w modzie!

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.

Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (19.04) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz online 

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut
Prowadzenie: Paulina Mazurek, edukatorka Galerii Labirynt.
Tłumaczenie: Oleksandra Orkusha.