W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

L.A.S. na Węglinie – koncert w ramach Cyklu Peryferia

L.A.S. na Węglinie – koncert w ramach Cyklu Peryferia
Data rozpoczęcia 2014-03-01
Godzina rozpoczęcia 19:00
Kategoria Koncert

Zapraszamy na pierwszym w tym roku koncert w ramach Cyklu "Peryferia": L.A.S. na Węglinie.

L.A.S. – to Lachowicz Audio System.
L.A.S. – to kilka instrumentów, jeden głos zduplikowany w elektroniczny bukiet głosów.
L.A.S. – to solo minimal koncert akt.
L.A.S. – to słowa z muzyką czyli piosenki.

Zapraszamy na wycieczkę po LESIE
Za tą enigmatycznie brzmiącą nazwą kryje się kompozytor, multiinstrumentalista i producent muzyczny: Jacek Lachowicz. Były muzyk zespołów Ścianka czy Lenny Valentino.
Artysta przez wiele lat związany z trójmiejską sceną alternatywną. Przez osiem lat, muzyk i współtwórca sukcesów sopockiego, wspomnianego już zespołu ŚCIANKA, z którym nagrał cztery albumy. Ma również, na swoim koncie współpracę z Andrzejem Smolikiem, Krzysztofem Krawczykiem (jako autor muzyki na płycie "Bo marzę i śnię"), Tymonem Tymańskim (z którym skomponował ścieżkę dźwiękową do filmu "Wesele"). W 2004 roku wystąpił w projekcie Johna Zorna (Cobra) podczas Warsaw Summer Jazz Days. Ma na swoim koncie cztery solowe płyty. Najnowszy projekt który powołał do życie to L.A.S. czyli Lachowicz Audio System. Sam artysta przyznaje, że to jego pierwszy w pełni autorski projekt. „Sam obsługuję syntezatory, wypuszczam beaty, śpiewam. Bawię się, żeby było mi dobrze i żeby odciąć się alternatywnego wizerunku mojej osoby”. Jednocześnie zapewnia nas, że nie żyje przeszłością. Mam nadzieję, że to co powołałem do życia, będzie na tyle zauważalne i czytelne, że znajdzie swoich odbiorców” - mówi. W dzień koncertu będzie miała swoją oficjalną premiera debiutancka płyta projektu L.A.S. pod tytułem "Szum".

wstęp – 5 zł, Uwaga! Sprzedaż biletów tylko w dniu koncertu, od godziny 18:00