W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Labirynt znaków / warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 6-12 lat

Labirynt znaków / warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 6-12 lat
Data rozpoczęcia 2019-05-25
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Płatny
Koszt udziału 1 zł
Kategoria Warsztaty

Labirynt znaków to cykl edukacyjny przygotowany z myślą o osobach z niepełnosprawnościami słuchu/mowy. Spotkania składają się z dwóch części: zwiedzania wystawy edukacyjnej oraz warsztatów twórczych. Zajęcia umożliwiają zaznajomienie się z kulturą Głuchych. Warsztaty poprowadzi Justyna Kieruzalska; tłumaczyć będzie Ewelina Lachowska.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 60 minut. Udział jest odpłatny; cena biletu: 1 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

ZAPISY:  (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową). Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 16.00 dnia poprzedzającego warsztaty lub do wyczerpania miejsc.