W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Łapacze snów – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy”

Łapacze snów – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy”
Data rozpoczęcia 2014-03-20
Godzina rozpoczęcia 17:30
Kategoria Warsztaty

Każda Mama doskonale wie o tym, że zdrowy sen jest podstawą dobrego samopoczucia. Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty tworzenia „dreamcatcherów”, czyli łapaczy snów. Jest to rodzaj indiańskiego amuletu, który sprowadza jego posiadaczowi dobre sny. Siatka rozpięta na okrągłej ramce działa niczym filtr. Dobre sny są przepuszczane, a koszmary osiadają na siatce i są wypalane przez wschodzące słońce.
Przyjdź na warsztaty i stwórz swój własny łapacz snów pod wodzą wybitnego znawcy i pasjonata kultury Indian Ameryki Północnej – Piotra Jaszczuka.
Zapraszamy wraz z Dziećmi, które będą miały okazję podziwiać indiańskie rękodzieło – biżuterię, odzież, broń, ozdoby.


Zapisy – s.wojcik@ddkweglin.pl / 81 466 59 15
Wstęp – 5 zł

O Cyklu:
„My Mamy” to cykliczne spotkania przy kawie i herbacie, podczas których rozmawiamy o gorszych i lepszych chwilach bycia Mamą, dzielimy się doświadczeniem i wiedzą, bierzemy udział w warsztatach, plotkujemy i łamiemy stereotypy Mamy „uwięzionej z dzieckiem w domu”. Koordynatorką cyklu jest Sylwia Wójcik.