W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Lasy tropikalne | Dziecinada - mały cyrk

Lasy tropikalne | Dziecinada - mały cyrk
Data rozpoczęcia 2018-05-12
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin"
Udział Płatny
Koszt udziału 15 zł od Dziecka. Rodzic – wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona
Kategoria Warsztaty

  • zapisy
  • Prowadzenie: Marcin Borkowski i Katarzyna Kurowska
  • Koordynacja – Monika Kalinowska
  • Czas trwania – 1,5 godz.

Ciepłe klimaty, słońce, palmy i energia! Zapraszamy do wspólnego odkrywania właściwości patyczka o intrygującej nazwie flowerstick. Poznamy wyjątkowo sprytne piłki odbijane, które jak kokosy będą ulegać sile grawitacji po to, żeby zaraz odbić się i lecieć. Jak zawsze zagramy w mnóstwo gier.

Dziecinada – mały cyrk to kolejna odsłona cyklu edukacyjnego Dziecinada. Tym razem treści są skierowane do dzieci w wieku 3-5 lat i ich rodziców. Spotkania rozpoczną ciekawe i dynamiczne gry, które rozgrzeją uczestników oraz na przykład wzmocnią ich orientację w przestrzeni. Kolejnym punktem każdego spotkania będzie interaktywny mini pokaz sprzętu, na którym będziemy później trenować. Zajęcia będą prowadzone  metodą Pedagogiki cyrku, stąd nauka wszystkich trików będzie podzielona na małe etapy.

Wydarzenia w ramach cyklu „Dziecinada – mały cyrk” odbywają się przy wsparciu Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA oraz są objęte patronatem przez portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl.

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej