W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

LOOK BOOK: „Czujemisie” / warsztaty dla dzieci w wieku 3-6 lat

LOOK BOOK: „Czujemisie” / warsztaty dla dzieci w wieku 3-6 lat
Data rozpoczęcia 2018-11-03
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Galeria Labirynt, Lublin, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Płatny
Koszt udziału 1 zł
Kategoria Warsztaty

Zajęcia są inspirowane ciekawymi, starannie zaprojektowanymi i niebanalnymi książkami dla najmłodszych. Tematem listopadowych warsztatów będą emocje – poćwiczymy je razem z książką Agaty Królak „Czujemisie”. Zastanowimy się nad tym, jaki kolor może mieć radość, a jaką barwą odznacza się smutek. Spróbujemy dopasować uczucia do różnych sytuacji, które spotykają nas na co dzień. Jak się czujemy, gdy strzelimy gola? A jakie emocje towarzyszą nam na wakacjach? Odpowiedzi na te oraz jeszcze więcej innych pytań poszukamy podczas warsztatów! W części plastycznej dzieci wykonają przy pomocy rodziców/opiekunów własne prace odnoszące się do emocji.

Zapisy: 81 466 59 20 wewn. 32, . Zajęcia są odpłatne; bilet: 1 zł/dziecko; opiekunom dzieci uczestniczących w zajęciach przysługują bilety bezpłatne, Galeria zapewnia potrzebne materiały. Czas trwania: ok. 60 minut

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej