W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

LOOK BOOK | warsztaty dla dzieci w wieku 3-6 lat

LOOK BOOK | warsztaty dla dzieci w wieku 3-6 lat
Data rozpoczęcia 2016-07-09
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Galeria Labirynt, Lublin, ul. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Kontakt Zapisy: 466 59 20 wewn. 32 / edu@labirynt.com
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Warsztaty z cyklu Look Book są inspirowane ciekawymi i pięknie zaprojektowanymi książkami dla najmłodszych. Tym razem punktem wyjścia twórczych działań jest książka pt. Król (tekst: Ewa Madeyska, ilustracje: Kasia Matyjaszek, wyd. Dwie Siostry).
Frania, jej bohaterka, znowu wpada w kłopoty, tym razem w szóstek (najmniej lubiany przez nią dzień tygodnia), czyli w sobotę. Dziewczynkę z tarapatów ratuje tajemniczy Artur, który okazuje się Królem na latającym koniu. Uczestnicy warsztatów wykonają z pomocą rodziców własne rumaki, które fruwają.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Zapisy: 466 59 20 wewn. 32 / edu@labirynt.com (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową).

Powiązane:

Galeria Labirynt

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej