W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

LOOK BOOK | warsztaty dla dzieci w wieku 3-6 lat

LOOK BOOK | warsztaty dla dzieci w wieku 3-6 lat
Data rozpoczęcia 2016-09-03
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Galeria Labirynt, Lublin, ul. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Kontakt Zapisy: 466 59 20 wewn. 32 / edu@labirynt.com
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Punktem wyjścia będzie książka Justyny Bednarek pt. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)” (ilustracje: Daniel de Latour, wyd. Poradnia K). Gdzie znikają wrzucone do pralki skarpetki? Bo jest faktem, że znikają, skoro wsadzamy je parami, a wyjmujemy pojedyncze. Przynajmniej w domu Małej Be... Otóż zaginione skarpetki ruszają w świat, robią zawrotne kariery i mają świetne przygody! Jakie? Będzie można się przekonać w trakcie warsztatów. Nie zabraknie również okazji, aby porozmawiać o swoich marzeniach i przygodach, które chciałoby się przeżyć. Dzieci wykonają także wyjątkowe skarpetkowe postaci.

Uwaga! Uczestnicy zajęć są proszeni o przyniesienie ze sobą po jednej skarpetce, która posłuży do zrobienia stworków. Pozostałe materiały zapewnia Galeria

Udział w zajęciach jest bezpłatny, obowiązują jednak zapisy.

Zapisy: 466 59 20 wewn. 32 /  (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową).

Powiązane:

Galeria Labirynt

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej