W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Lub design | Piesmisja
Data rozpoczęcia 2014-11-22
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Bazylika Drzewa Krzyża Świętego i klasztor oo. Dominikanów w Lublinie, ul. Złota 9
Kategoria Spotkanie

Nie udało się w Polsce dotychczas wprowadzić systemu dobrych rozwiązań związanych z obecnością psów w mieście. Właściciele bywają różni, ale wciąż niestety wielu z nich nie sprząta po swoich pupilach, co prowadzi do sezonowych dramatów higieniczno-estetycznych. A same psy? Nie mają najłatwiejszego życia, bo oferta miasta to często tylko możliwość spaceru na smyczy…

Mamy pomysł na rozwiązania miejskie poprawiające obecną sytuację, pozwalające lepiej funkcjonować zarówno psom, ich właścicielom, jak i tym osobom, które swojego czworonoga nie mają. W trakcie warsztatów pokażemy, jak radzą sobie z tym inne miasta i kraje. Podzielimy się inspiracjami. Chcemy wspólnie zmapować problem, stworzyć zarysy uczciwego „psiego regulaminu”, zaprojektować usługi, przestrzenie i sprzęty odpowiadające dzisiejszym warunkom.

Zapraszamy wszystkich – z obu stron psiej barykady

Kiedy: 22 listopada, godz.13.00
Gdzie: Klasztor Ojców Dominikanów
Prowadzące: Kaja Dziarmakowska oraz Monika Wróbel


Wcześniejsza rezerwację miejsc pod nr tel. 815330818 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.30 do 16. 30 lub elektronicznie pod adresem e.kruszynska@warsztatykultury.pl Udział w spotkaniu jest bezpłatny.