W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Lub design | Zaprojektuj zmianę - warsztaty

Lub design | Zaprojektuj zmianę - warsztaty
Data rozpoczęcia 2014-11-29
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5A
Kategoria Spotkanie

Na pewno jest wiele rzeczy w Twoim otoczeniu, podwórku, osiedlu czy w mieście, które chciał(a)byś zmienić, poprawić lub wymyślić całkiem od nowa. Jak się do tego zabrać? Jak zaprojektować i zrealizować zmianę? Na warsztatach przyjrzymy się pomysłom i potrzebom uczestników spotkania oraz wspólnie opracujemy różne wersje rozwiązań, ich modele/prototypy oraz wizualizacje. Spotkanie poprowadzi Agata Dąbrowska.


Agata Dąbrowska - autorka projektów społecznych i edukacyjnych związanych z dizajnem. Współpracuje z instytucjami kultury, galeriami sztuki, artystami, projektantami, organizacjami pozarządowymi. Kuratorka - na stałe współpracuje z artystkami Natalią Szostak i Polą Dwurnik. Publikuje teksty o modzie, sztuce, dizajnie. Prowadzi autorski cykl "Smakując dizajn" w tygodniu Kultura Liberalna. Humanistyczne wykształcenie pozwala jej traktować dizajn wielowymiarowo, szczególnie w jego społecznym, integracyjnym kontekście. Ostatnio łączy myśl projektową i humanistyczną w School of Form. Współorganizatorka interdyscyplinarnej konferencji „NIEwidzialny Dizajn”.