W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Lubelska Trasa Podziemna
Data rozpoczęcia 2013-04-28
Godzina rozpoczęcia 14:00
Miejsce Trybunał Koronny, Rynek 1
Kategoria Spacer

Ośrodek Brama Grodzka Teatr NN zaprasza na wędrówkę Lubelską Trasą Podziemną, która rozpoczyna się w budynku Trybunału Koronnego przy Rynku. Spacer labiryntem zabytkowych piwnic staromiejskich dostarcza wielkich emocji, będąc jednocześnie wędrówką w czasie. Historię rozwoju przestrzennego Lublina przybliżają makiety miasta sprzed wieków, a punktem kulminacyjnym podziemnej wędrówki jest wzbogacona światłem i dźwiękiem ruchoma makieta Wielkiego Pożaru Lublina z 1719 roku.

Obowiązują zapisy na listy imienne prowadzone w LOITiK (ul. Jezuicka 1/3). Zwracamy uwagę na konieczność przestrzegania zasad wejścia do trasy podziemnej, zwłaszcza w odniesieniu do wieku zwiedzających: trasa dostępna jest dla dzieci powyżej 4 roku życia