W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Lubelskie Spotkania Fotograficzne

Lubelskie Spotkania Fotograficzne
Data rozpoczęcia 2016-01-21
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce Sala Czarna, Ośrodek "Brama Grodzka – Teatr NN”,ul. Grodzka 21
Organizator Ośrodek "Brama Grodzka – Teatr NN”
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Ośrodek „Brama Grodzka – Teatr NN” zaprasza na cykliczne spotkania tematyczne wokół historii lubelskiej fotografii oraz współczesnego życia fotograficznego w Lublinie. Spotkania stają się miejscem integracji oraz wspólnej edukacji fotografów i twórców różnych pokoleń, dając możliwość poznania się, wymiany kontaktów i pokazania własnych fotografii. Zaprezentowany będzie również wybór historycznych zdjęć miasta, pochodzący ze zbiorów Ośrodka. 

 

Ważne: Ty także możesz przynieść i pokazać własne fotografie związane z Lublinem i jego historią. Spotkania odbywają się w każdy trzeci czwartek miesiąca, kierowane są zarówno do osób zajmujących się fotografią jak i do wszystkich innych zainteresowanych i zaciekawionych miastem.

 

Niedostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej