W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Łyżka na obrazie – wystawa edukacyjna dla dzieci

Łyżka na obrazie – wystawa edukacyjna dla dzieci
Data rozpoczęcia 2016-09-10
Data zakończenia 2016-11-02
Miejsce Galeria Labirynt, ul. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Bezpłatny
Kategoria Wystawa

Czy łyżka może być dziełem sztuki? Czy stół nadaje się do tego, aby być… obrazem? O tym między innymi można się przekonać podczas zwiedzania nowej wystawy edukacyjnej w Galerii Labirynt zatytułowanej Łyżka na obrazie. Prezentowane tam różnorakie przedmioty tylko pozornie i tylko na pierwszy rzut oka są zwykłe.

Prezentacja obejmuje dzieła następujących artystów: Janusz Bałdyga, Yaroslav Futymskyi, Maurycy Gomulicki, Władysław Hasior, Teresa Murak, Zbigniew Warpechowski,  Krzysztof Zarębski.
Prace te pochodzą z kolekcji Galerii Labirynt i Lubelskiego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych. Na zwiedzanie wystawy zapraszamy dzieci wraz z opiekunami, a także szkolne i przedszkolne grupy zorganizowane. Każdemu dziełu towarzyszy opis. Dodatkowo, dla dzieci, które lubią zadania twórcze i zgadywanki, przygotowaliśmy drukowany przewodnik po wystawie.

Wystawa czynna od 10.09 do 2.11 (wt.-niedz., godz. 12.00-19.00)

Wstęp wolny

Powiązane:

Galeria Labirynt

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej