W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Magiczna rękawiczka” – warsztaty w ramach Cyklu „DZIECINADA – Ważne sprawy przez zabawy”

„Magiczna rękawiczka” – warsztaty w ramach Cyklu „DZIECINADA – Ważne sprawy przez zabawy”
Data rozpoczęcia 2016-05-21
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” ul. Judyma 2a, Lublin
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Kontakt Ilość miejsc ograniczona. Zapisy: u.kokoszka@ddkweglin.pl / 81 466 59 15
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Trudno dogadać się z rodzeństwem? Spotkała Cię przykrość ze strony kolegów lub koleżanek? Takie sytuacje zdarzają się każdemu! Rodzicom, dziadkom, Twoim rówieśnikom, a nawet pacynkom w teatrze lalek! Przyjdź na warsztat „Magiczna rękawiczka” i przekonaj się, że możesz pokonać trudności i osiągnąć porozumienie.
Podczas warsztatu dowiesz się jak zbudowane są lalki teatralne – pacynki i lalki „żyworękie”, a następnie samodzielnie wykonasz jedną dla siebie! Nauczysz się także podstawowych technik animacyjnych (czyli jak ruszać lalką) i zasad gry aktorskiej, abyś mógł razem z nami wymyślić i stworzyć krótką etiudę teatralną o nurtujących cię sprawach.
Warsztaty poprowadzą znani i kochani aktorzy Teatru im. H. Ch. Andersena: Konrad Biel, Bogusław Byrski i Gabriela Jaskóła.

O Cyklu:
„Ważne sprawy przez zabawy” to nowa odsłona cyklu edukacyjnego „DZIECINADA”. Podczas kolejnych warsztatów najmłodsi poznają metody pokonywania trudności w relacjach z rówieśnikami i dorosłymi, dowiedzą się jak być bezpiecznym w Internecie i na drodze, dlaczego trzeba się zdrowo odżywiać i po co są prawa dziecka. Te wszystkie trudne i zasadnicze sprawy małego człowieka, nie mniej ważne niż sprawy dorosłych, Dzieci poznają przez działania manualne i zabawę. Bo DDK „Węglin” traktuje Dzieci bardzo poważnie!
Warsztat dla Dzieci od lat 5 i Rodziców.

Kuratorką cyklu jest Urszula Kokoszka.

Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „DZIECINADA – Ważne sprawy przez zabawy” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl oraz Portal Rodziców z Lublina tuDzieci.pl