W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"Makramy Mamy" | cykl „My Mamy – Trzecie Oblicze”

"Makramy Mamy" | cykl „My Mamy – Trzecie Oblicze”
Data rozpoczęcia 2017-11-25
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin"
Kontakt mymamy@ddkweglin.pl
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Warsztat manualny dla Mam podczas którego zapoznamy się ze techniką wiązania sznurków i nici zwaną makramą. Każda uczestniczka będzie miała okazję własnoręcznie wykonać pracę tą techniką.

Prowadzenie: Monika Michalska
Koordynacja – Paula Krać
Czas trwania – 2 godz.
Zapisy –  
Koszt udziału – 10 zł
Liczba miejsc ograniczona. Prosimy podać informację o ilości i wieku dzieci obecnych na spotkaniu.

O Cyklu: Czy są takie tematy, które chciałybyście zgłębić? Rzeczy, które chciałybyście własnoręcznie zrobić, ale nie macie na to czasu? Ja mam cała listę!

„My Mamy – Trzecie Oblicze” to kolejna odsłona cyklu spotkań dla Mam. Tym razem opiekę nad warsztatami powierzono mi – czyli Mamie! Traktuję to jako symboliczne zaproszenie Nas wszystkich do współtworzenia tych spotkań. Chcę, by były one odpowiedzią na Nasze potrzeby –  wyjścia z domu, spotkania z innymi Mamami, zrobienia czegoś twórczego i przede wszystkim zgłębienia wiedzy na nurtujące nas tematy. Na spotkaniach możemy zrobić wszystko to, na co w domu nie mamy czasu ani warunków. Warsztaty manualne będą przeplatać się z warsztatami wiedzy o rodzicielstwie i rozwoju osobistego. Mamo, jeśli potrzebujesz złapać oddech i zaczerpnąć inspiracji – zapraszamy!

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej