W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Maksymalizacja potencjału – moc oddechu i wzmacniających przekonań

Maksymalizacja potencjału – moc oddechu i wzmacniających przekonań
Data rozpoczęcia 2022-09-04
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, Grodzka 5a – sala widowiskowa
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Spotkanie dla rodziców i opiekunów osób w spektrum autyzmu, a także dzieci z innymi wyzwaniami. Tematem spotkania będą pytania: Czym są przekonania w obliczu spektrum autyzmu i jak na nas wpływają? Jak je zauważać, rozpoznawać i zmieniać?

Jak budować przekonania wzmacniające, uwalniające potencjał osobisty i potencjał naszych dzieci? Nauczymy się również uwalniać swój oddech i uświadomimy sobie, że jest on najważniejszym paliwem życiowym, jakim dysponujemy. Oddech jest narzędziem do konkretnego wpływania na własne życie. Ma działanie silnie antystresowe. Jest esencjonalnie związany z wewnętrzną mocą, spokojem i siłą przebicia. Dzięki uwolnieniu oddechu i zmianie przekonań nauczysz się, jak znacznie poprawiać komfort swojego życia, pozbyć się stresu, wzmacniać swoją witalność i kreatywność w codzienności ze spektrum autyzmu.

Informacje praktyczne
Dla kogo: dla rodziców i opiekunów osób w spektrum autyzmu
Prowadzenie: Katarzyna Chróścik oraz Aneta Kędzierska
Zapisy: przez formularz online dostępny na stronie www.warsztatykultury.plotwiera się w nowej karcie. Udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej