W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Mała muzyka
Data rozpoczęcia 2020-02-02
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Teatr Stary, ul. Jezuicka 18
Organizator Teatr Stary
Udział Płatny
Koszt udziału 25 zł (sprzedawane są dla dzieci – opiekun wchodzi bezpłatnie)
Kategoria Spektakl

Zajęcia dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat.

 

Przed nami pierwsze w tym roku zajęcia z cyklu "Mała muzyka". Instrumentem, który zagra tym razem główną rolę, będzie akordeon, a jego specyfikę przybliżą najmłodszym zaproszeni muzycy: Szymon Chołomiej oraz Maciej Guzik.

Prowadzenie: Ewa Kuszewska

Mała Muzyka to cykl spotkań przygotowany specjalnie dla najmłodszej publiczności. Dzieci aktywnie uczestniczą w koncercie, którego podstawą jest muzyczna improwizacja instrumentalna, wokalna i ruchowa. To najmłodsi swoimi reakcjami wyznaczają temat „muzycznej rozmowy”, a muzycy-animatorzy postarają się sprostać dziecięcej wyobraźni muzycznej.

Zajęcia z cyklu Mała Muzyka opierają się na wrodzonej muzykalności człowieka: zdolności rejestrowania dźwięków, umiejętności ich rozróżniania, rozpoznawania i zapamiętywania, dostrzegania w nich sensu a także odczuwania emocji muzycznych.