W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Małe Instrumenty ǀ Sztuka Wrażliwości – Koncert przyjazny sensorycznie

Małe Instrumenty ǀ Sztuka Wrażliwości – Koncert przyjazny sensorycznie
Data rozpoczęcia 2021-11-19
Godzina rozpoczęcia 11:30
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, sala widowiskowa, II piętro
Organizator Fundacja Kultura Enter
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Fundacja Kultura Enter zaprasza na koncert Małych Instrumentów, grupy artystycznej, która koncentruje się na poszukiwaniach dźwiękowych w sferze profesjonalnych instrumentów o niewielkich rozmiarach, dźwiękowych zabawek, kuriozalnych wynalazków muzycznych i całej masy drobiazgowych przedmiotów wydających dźwięki. W ten sposób konstruowana muzyka eksponuje niepowtarzalny charakter barw, czasem piękny i kunsztowny, czasem zaskakujący i odkrywczy, a czasem ujawnia ułomności brzmienia i cieszy ograniczeniami.

Spotkanie z Małymi Instrumentami to interaktywna lekcja muzyki, będąca niezwykłym przeżyciem na długo pozostającym w dźwiękowej pamięci.
Udział bezpłatny. Wydarzenie dla grup zorganizowanych 1-4 klasa szkół podstawowych. Obowiązują zapisy pod nr tel. 81 533 08 18

Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.