W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Mama, wake up! Make up! - warsztaty z Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”

Mama, wake up! Make up! - warsztaty z Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”
Data rozpoczęcia 2015-03-19
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Kategoria Akcja

W marcu w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” zapraszamy na odkrywanie tajników makijażu. Spotkanie poprowadzi Emilia Antoniewska – szczęśliwa mama, która z zawodu jest projektantką mebli, a z pasji tworzy rękodzieło w przeróżnych technikach.
Wszystkie uczestniczki warsztatu zostaną poddane analizie, ale bez stresu – kolorystycznej i rodzaju cery. Poznamy domowe sposoby dbania o swój typ cery. Dowiemy się, jak malować się na co dzień, a jak na specjalne okazje. Pod czujnym „smoky eye” Mistrzyni spotkania każda Mama wykona makijaż wieczorowy. Poznamy też triki, dzięki którym w 10 minut będziemy wyglądać bosko! Na koniec warsztatu – mini foto sesja.
Zapraszamy Mamy solo lub w towarzystwie dzieci.

Koszt udziału – 10 zł. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy, kontakt – u.kokoszka@ddkweglin.pl / 81 466 59 15
O Cyklu:

W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupagu, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż, albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z dawnych podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamom, których talent był uśpiony zbyt długo!
Jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” czekamy na Twoje zgłoszenie. Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią! Czekamy na zgłoszenia! Kontakt: u.kokoszka@ddkweglin.pl Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl