W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Mania dziergania” - warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”

„Mania dziergania” - warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”
Data rozpoczęcia 2015-04-23
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Kategoria Akcja

Na kolejnym spotkaniu z Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” nauczymy się robić szydełkowe cudeńka. Swój talent ujawni Ewelina Piskorska – Mama „Trzech Muszkieterów”, która od dwóch lat każdą wolną chwilę spędza z szydełkiem w ręku.

Wiele Mam szydełkuje, haftuje, wyszywa... czyli po prostu ogarnia je „mania dziergania”! To świetny sposób na chwilę odprężenia, a jednocześnie ogromna radość z wykonanej robótki. Przyjdź, poznaj nowe sploty i zrób dla siebie breloczek lub korale, broszkę czy kolczyki. Zrelaksuj się z Nami!

W miarę możliwości prosimy o zabranie ze sobą szydełka (grubość 1,5 mm i 3 mm). Mile widziane podstawy szydełkowania, ale nie jest to warunkiem uczestnictwa.
Zapraszamy Mamy solo lub w towarzystwie dzieci.

Koszt udziału – 10 zł
Ilość miejsc ograniczona. Zapisy, kontakt – u.kokoszka@ddkweglin.pl / 81 466 59 15

O Cyklu:
W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupagu, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż, albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z dawnych podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamom, których talent był uśpiony zbyt długo!
Jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” czekamy na Twoje zgłoszenie. Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią! Na zgłoszenia czekamy od teraz przez cały czas. Kontakt: u.kokoszka@ddkweglin.pl
Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl