W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Marek Andrzejewski "Zielonym do góry"

Marek Andrzejewski "Zielonym do góry"
Data rozpoczęcia 2013-03-20
Godzina rozpoczęcia 19:00
Kategoria Koncert

"Zielonym do góry" - taki też tytuł nosi utwór pochodzący z najnowszej płyty artysty. Doskonale oddaje charakter koncertu, na który złożą się radosne, optymistyczne i wiosenne piosenki Marka Andrzejewskiego.

Marek Andrzejewski - autor, kompozytor, wykonawca. Od 1999 roku wraz z przyjaciółmi współtworzy „Lubelską Federację Bardów”. Współpracował z „Orkiestrą św. Mikołaja”, z teatrem „Gardzienice” i z Teatrem Grupa Chwilowa. W 1994 roku otrzymał I nagrodę na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie oraz nagrodę im. Wojtka Bellona przyznawaną śpiewającym autorom. Dwukrotnie zdobył Grand Prix i Nagrodę Publiczności Ogólnopolskiego Festiwalu Recitali w Siedlcach (w 1994 i 1997 roku). Wielokrotnie reprezentował środowisko lubelskie na koncertach galowych Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W dorobku trzy autorskie płyty: „Trolejbusowy batyskaf” (wydana w 1997 roku), „Dziesięć pięter" (2003) i najnowsza: „Elektryczny sweter” (2012).

Bilety: I - 40 zł, II - 30 zł, III - 20 zł