W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Masz to na tacy – warsztat z techniki decoupage na drewnie

Data rozpoczęcia 2019-04-15
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Czuby Południowe", ul. Wyżynna 16
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Czuby Południowe"
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Podczas warsztatu Uczestniczki i Uczestnicy wykonają ozdobne, drewniane tace techniką decopupage. Jest to sposób ozdabiania różnych powierzchni (w tym wypadku drewnianej) za pomocą wyciętych i przyklejonych kawałków cienkiej serwetki lub papieru ryżowego. Dzięki wykorzystaniu specjalnych preparatów zostaną uzyskane spękania oraz efekt postarzenia przedmiotu.

Prowadząca – Agata Komorowska – animatorka, edukatorka. Ukończyła kierunki: Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych (Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie) oraz Architektura Krajobrazu (Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie). Stanowi połowę duetu lubelskich Warsztatów Komiksu, instruktorka i autorka warsztatów rękodzielniczych, ogólnoplastycznych. Zajmuje się edukacją plastyczną dzieci i dorosłych. Absolwentka programów Inkubator Animacji Kultury i Młodzi Lubią Kulturę.

Rękodzielnica – twórcze warsztaty rozwijające pasję tworzenia, która drzemie w każdym z nas, przeznaczone dla osób dorosłych. Każdy warsztat będzie opowiadał o innych zagadnieniu.Fachowa opieka i prowadzenie w połączeniu z atmosferą wspierającą proces twórczy, w niezwykły sposób pozwolą oderwać się od codziennych problemów, stresów i zawrotnego tempa życia. Gorąco zachęcamy do kreatywnego i twórczego spędzania czasu, dającego mnóstwo satysfakcji zarówno z samego procesu tworzenia, odkrywania swoich talentów i zdolności, jak i własnoręcznie wykonanego przedmiotu. Wszystkie prace uczestnicy zabierają ze sobą do domu. Mogą stać się wyjątkową ozdobą lub niesamowitym prezentem dla bliskiej osoby.

Zapisy: 

Najważniejsze wydarzenia cykliczne