W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Matka Polka Teatralna
Data rozpoczęcia 2014-09-17
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Kategoria Warsztaty

Bycie mamą to piękna rzecz? Niepowtarzalne, wspaniałe doświadczenie? A może czasem męcząca? Może chciałybyście wyrwać się na jedno popołudnie z domu i dobrze się bawić?

Zapraszamy Mamy i nie-Mamy, kobiety, które mają dzieci, albo ich mieć nie chcą, do udziału w projekcie teatralnym MATKA POLKA TEATRALNA . W ciągu 9 miesięcy – tyle ile trwa ciąża – urodzimy nasze wspólne dziecko – spektakl, który będzie wynikiem cotygodniowych spotkań. Wspólnie opracujemy scenariusz, kostiumy i scenografię.

Premierę spektaklu „Matka Polka Teatralna” planujemy na 24 maja 2015 roku. Mamy nadzieję, że nasze spotkania będą świetną przestrzenią do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych przyjaźni w atmosferze twórczej, teatralnej pracy.

„Matkę Polkę Teatralną” poprowadzą Joanna Lewicka i Katarzyna Tadeusz.
Ppierwsze spotkanie 17 września 2014 r., godz. 19.00.
Nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Szczegóły: m.nowak@ddkweglin.pl