W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Miasto movie dzieciom
Data rozpoczęcia 2013-06-02
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5A
Kategoria Film

Warsztaty Kultury mają przyjemność zaprosić najmłodszych wraz z rodzicami na specjalny pokaz filmowy połączony z warsztatami malowania koszulek.

Start już od 10.00. W programie m.in.: blok filmów animowanych czyli spotkanie z ulubionymi postaciami ze świata Disneya czy Pixara. Do tego niesamowita, filmowa przygoda z kinem Tima Burtona. Po filmie warsztat plastyczny, z którego każdy będzie mógł wyjść z własnoręcznie pomalowaną koszulką.

W programie:

BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH
10. 00 - 11.30 - blok krótkich filmów animowanych dla najmłodszych.
Zaprezentujemy najciekawsze bajki czołowych wytwórni dziecięcych m. in. Disneya i Pixara. Czas ok. 90'
11.30 - 12.00 - krótka przerwa

DLA DZIECI OD LAT 8
12.00 - 14.00 – filmowa przygoda z kinem Tima Burtona.
Do magicznego świata w pogoni za białym królikiem oprócz reżysera zabiorą nas m.in. Helena Bonham Carter, Mia Wasikowska i Johnny Depp.
14.00 - 16.00 -  warsztaty plastyczne

Po seansie, dzieciaki wspólnie z rodzicami będą miały możliwość pomalowania przyniesionych przez siebie t-shirtów. Prosimy, by były to bawełniane,  jasne koszulki, bez napisów.  Te prosto ze sklepu powinno się w domu uprać, dzięki temu farba będzie lepiej trzymać się tkaniny. Nie zapomnijcie także, o małym fartuszku dla najmłodszych lub takim ubraniu, które będzie można pobrudzić. Farby nie spierają się z materiału.
Na warsztacie, przy użyciu pędzli, szablonów, stempli i kolorowych farb, dzieci wspólnie z opiekunem, wykonają niezwykłe, pełne „czarów” koszulki.

Powiązane:

Warsztaty Kultury