W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Miasto movie dzieciom: "Jak wytresować smoka"

Miasto movie dzieciom: "Jak wytresować smoka"
Data rozpoczęcia 2014-03-16
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5A
Kategoria Cykl

"Jak wytresować smoka", reż. Dean DeBlois, Chris Sanders, czas 96’, 2010 r. Po filmie rodzinny warsztat kreatywny. – brawurowa ekranizacja książki Cressidy Cowell, a jednocześnie jeden z największych hitów dziecięcej animacji ostatnich lat. Aktualnie na ekranach naszych kin gości druga część filmu, w przygotowaniu jest już trzecia. W ramach cyklu Miasto movie dzieciom pokażemy część pierwszą, czyli opowieść o tym, jak cała przygoda się zaczęła. Jak sama nazwa wskazuje, w „Jak wytresować smoka” musi pojawić się smok oraz jego pogromca. Rola pogromcy przypadnie młodemu chłopakowi o charakterystycznym imieniu Czkawka. Oczywiście, jak to w bajkach bywa, sprawy potoczą się całkowicie inaczej, niż można było zakładać. Wrażliwy i dobroduszny Czkawka, nie dość że nie do końca potrafi się odnaleźć w świecie Wikingów, to jeszcze popełnia rzecz dla nich kompletnie niezrozumiałą, a mianowicie zaprzyjaźnia się ze smokiem. Co z tego wszystkiego wyniknie, najlepiej sprawdzić samemu podczas naszego pokazu. Po filmie, jak zawsze warsztat kreatywny dla najmłodszych.
Na wszystkie warsztaty wstęp wolny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc organizatorzy zachecają do wcześniejszych zapisów pod numerem telefonu 81 533 08 18.
Wszelkie materiały zapewniają Warsztaty Kultury.