W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Miasto movie dzieciom/// Miasto na prowincji - Piorun

Miasto movie dzieciom/// Miasto na prowincji - Piorun
Data rozpoczęcia 2014-02-23
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5A
Kategoria Film

Piorun – oglądając tą znakomitą animację ze studia Disneya poznamy losy dzielnego psa Pioruna oraz jego wiernych przyjaciół – kotki Marleny i uzależnionego od telewizji chomika Atylli. Nasz główny bohater to prawdziwa psia gwiazda Hollywood. Uwielbiany i podziwiany przez wszystkich superbohater. Pewnego dnia jednak, dzięki dziwnemu zbiegowi okoliczności, Piorun znajdzie się bardzo daleko od domu, bo aż w Nowym Jorku. Czeka go zatem daleka droga powrotna przez całą Amerykę, a podczas niej wiele przygód, niebezpieczeństw i niespodzianek. Podczas swojej podróży, Piorun zrozumie też, co tak naprawdę znaczy bycie superbohaterem. Bajka zawiera wszystko to, za co lubimy Disneya. Mnóstwo humoru, postacie które od razu budzą sympatię widzów oraz mądre przesłanie skierowane do najmłodszych. W polskim dubbingu głosów głównym postaciom użyczyli m.in. Borys Szyc i Sonia Bohosiewicz.

Po filmie warsztat kreatywny „Gwiazdorskie zawieszki” dla najmłodszych (7-13 lat) i ich opiekunów. Techniką scrapbookingu przygotujemy filmowe zawieszki na drzwi, które będą miłym akcentem wizualnym i zaproszeniem do świata dziecka.

Udział w warsztacie jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zapraszamy jednak do wcześniejszych zapisów pod numerem telefonu 81 533 08 18.
Zapewniamy wszelkie materiały oraz doskonałą zabawę dla całych rodzin!