W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Miasto movie dzieciom - Mikołajek

Miasto movie dzieciom - Mikołajek
Data rozpoczęcia 2014-05-11
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5A
Kategoria Cykl

"Mikołajek", reż. Laurent Tirard, czas 91’, 2009 r. - udana ekranizacja kultowej serii książek dla dzieci. Mikołajek to postać powołana do życia ponad pięćdziesiąt lat temu przez Rene Gościnnego (autor m.in. przygód Asterixa) oraz Jeana-Jacquesa Sempe. Nasz główny bohater - mały, rezolutny chłopiec i jego liczne grono przyjaciół ciągle pakują się w tarapaty, co naturalnie nie podoba się dorosłym. Tym razem chłopczyk, na wieść o rychłym pojawieniu się w jego życiu młodszego rodzeństwa, zaczyna martwić się, czy aby na pewno jego rodzice nie zapomną o nim. Jakie perypetie z tego wynikną, przekonamy się już na pokazie, Po projekcji, jak zawsze, warsztat kreatywny dla najmłodszych i rodziców, nawiązujący do filmu.

Na wszystkie warsztaty wstęp wolny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zapraszamy jednak do wcześniejszych zapisów pod numerem telefonu 81 533 08 18. Zapewniamy wszelkie materiały oraz doskonałą zabawę dla całych rodzin!