W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Miasto movie dzieciom: Wallece i Gromit . Golenie owiec

Miasto movie dzieciom: Wallece i Gromit . Golenie owiec
Data rozpoczęcia 2013-10-20
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5A
Kategoria Film

Pokaz filmu „Wallace i Gromit . Golenie owiec” – reż. Nick Park, czas 30’, 1995 r.
Bajkowe przytulanki – warsztaty szycia z filcu

Wallace i Gromit . Golenie owiec – reż. Nick Park, czas 30’, 1995 r.
Zabawne perypetie dobrodusznego Wallace’a i jego mądrego psa Gromita. Tym razem bohaterowie stają przed trudnym zadaniem rozwikłania zagadki tajemniczego znikania owiec. W miasteczku brakuje wełny, tymczasem jedna z owieczek ucieka z rąk porywaczy i chroni się właśnie w domu Wallace’a i Gromita. „Golenie owiec” ma wszystko to, za co lubimy serię Nicka Parka. Sympatyczne postacie, świetny, niekiedy surrealistyczny humor i mądre przesłanie. Dodatkowo w polskim dubbingu w Wallace’a wciela się sam Adam Ferency. Po seansie warsztat kreatywny dla najmłodszych, oparty na obejrzanym filmie.

Bajkowe przytulanki – warsztaty szycia z filcu
Podczas spotkania każdy uczestnik wykona swoją własną przytulankę z bohaterem bajki. Będzie szyć z kolorowych filców o różnej grubości korzystając z przygotowanych szablonów (i nie tylko).
Warsztaty rozbudzą u dzieci wyobraźnię, zmysł dotyku , a także nauczą je operować igłą i nitką. Wykonane przytulanki każdy warsztatowicz zabierze ze sobą do domu.
Warsztat dla dzieci od lat 7 do 13.