W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Miasto movie | „Znak Zorro” z muzyką na żywo w wykonaniu zespołu Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni

Miasto movie | „Znak Zorro” z muzyką na żywo w wykonaniu zespołu Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni
Data rozpoczęcia 2016-10-05
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a
Organizator Warsztaty Kultury
Udział Bezpłatny
Kategoria Film

Pierwszy w historii kina film o przygodach Zorro i zarazem niedościgniony wzór oraz inspiracja dla kolejnych produkcji o zamaskowanym mścicielu. Mamy tu wszystko co klasyczne w tym gatunku: wartką intrygę, pojedynki i pościgi, nagłe zwroty akcji, humor i komizm sytuacyjny oraz wyrazistego, heroicznego bohatera. Sukces „Znaku Zorro” to także ogromna zasługa głównego aktora – legendarnego Douglasa Fairbanksa. Wielki gwiazdor lat 20. XX wieku zasłynął jako etatowy wręcz odtwórca literackich herosów, jednak właśnie rolą Don Diego de la Vegi w „Znaku Zorro” zapisał się na stałe w historii kina. Do filmu na żywo zagra warszawska grupa Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni.

Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni to jeden z najbardziej elektryzujących zespołów ostatnich lat, gdzie funk miesza się z reggae a garażowy rock z szaloną psychodelią. Szczypta ironii i niebanalne, nieco groteskowe teksty z charakterystycznym wokalem Sebastiana Maliszewskiego są znakiem rozpoznawczym twórców hitów: „Trabant Drajwer” i „Połamany”. Niepowtarzalny styl nadają im przyjaźń, pasja i muzyczna bezkompromisowość.