W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Miastoczułość: zwierzęta w mieście

Miastoczułość: zwierzęta w mieście
Data rozpoczęcia 2021-02-24
Godzina rozpoczęcia 15:30
Miejsce Facebook Warsztatów Kultury
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Miasto Movie poleca

 

Jeśli gubisz się w Internetowych propozycjach kinowych, coczwartkowe live streamingi Warsztatów Kultury są dla Ciebie!

Mijający rok był bardzo trudny dla świata kina. Pandemia Covid-19 sparaliżowała sektor produkcji filmowej i ograniczyła możliwości prezentacji i odbioru filmów w kinach czy na festiwalach filmowych. Wzrasta znaczenie Internetu oraz serwisów streamingowych, ale czasem widz gubi się w bogatej, ale też zróżnicowanej merytorycznie i jakościowo ofercie.

Warsztaty Kultury proponują nowy cykl rekomendacji i poleceń filmowych w formule coczwartkowych live streamingów na Facebooku. Znajdą się tam podpowiedzi, co interesującego i wartościowego można obejrzeć w poszczególnych kategoriach filmowych. Dowiecie się zarówno o nowościach, jak i na zapomnianych perełkach sprzed lat, a to wszystko podlane będzie sporą dawką wiedzy filmoznawczej oraz z zakresu historii sztuki.