W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Michalina Kupper – Iracki Kurdystan - Bliski Wschód Warty Zachodu

Michalina Kupper – Iracki Kurdystan - Bliski Wschód Warty Zachodu
Data rozpoczęcia 2024-06-11
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Organizator Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Spotkanie

Michalina Kupper – Iracki Kurdystan - Bliski Wschód Warty Zachodu | Gdzie Cię Znowu Niesie – Spotkania Podróżnicze w CSK

Odkryjemy pozostałości najstarszych miast świata i zoroastriańskie grobowce ukryte w górach, starożytne akwedukty i wodospady. Odwiedzimy  Lalish – najświętsze miejsce Jezydów i kanion Rawanduz, który przemierzała Armia Andersa, dowiemy się jak to możliwe, że można porozumieć się z Kurdami po polsku.

W podróż po północnym Iraku udamy się z Michaliną Kupper. To pedagożka, animatorka kultury, asystentka kulturowa, organizatorka wyjazdów na Bliski Wschód, ratowniczka. Nominowana do Kolosów za podróż po Papui Nowej Gwinei. Prowadzi autorskie warsztaty etnograficzne dla dzieci i młodzieży, tworzy projekty edukacyjne dla najmłodszych w Iraku. Zwolenniczka podróży etycznych.

Bilety w Kasie CSK oraz na bilety.csklublin.pl