W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA

Data rozpoczęcia 2019-03-15
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Ładno Pracownia, ul. Lubartowska 30A/21
Udział Płatny
Koszt udziału 5 zł
Kategoria Film

Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA jest jednym z najważniejszych festiwali kina niezależnego w Polsce. Od lat prezentuje najlepsze filmy polskie i zagraniczne, jest także przestrzenią spotkań i dyskusji.

ŻUBROFFKA on tour! jest pierwszą prezentacją dorobku białostockiego festiwalu w Lublinie. Od lat kilku tradycją ŻUBROFFKI jest pokaz klipów muzycznych, podczas którego niesieni wyobraźnią artystów oddajemy się audiowizualnemu szaleństwu. W przestrzeni Ładno Pracownia, zamienionej na salę kinową zaprezentowanych zostanie kilkanaście klipów z festiwalu ŻUBROFFKA, wśród których znalazły się teledyski m.in. Young Fathers, The Blaze czy Radiohead oraz Tommy Cash czy Bonobo!

Oprócz pokazu klipów zaplanowane jest także spotkanie z organizatorami ŻUBROFFKI a także... degustacja przysmaków prosto z Podlasia!


 

Najważniejsze wydarzenia cykliczne