W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Migowe przygody z pogodą | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 6-9 lat | PL + UA

Migowe przygody z pogodą | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 6-9 lat | PL + UA
Data rozpoczęcia 2023-12-09
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

To wyjątkowe warsztaty, które połączą naukę języka migowego z fascynującym światem pogody. Nauczymy się wyrażać słońce, deszcz, wiatr i wiele innych zjawisk atmosferycznych za pomocą języka migowego. Przyjdźcie i odkryjcie, jak z pogodą można rozmawiać na wesoło. 

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.

Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.

Zapisy na warsztaty do środy (6.12) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz online

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Prowadzenie: Wioletta Stępniak, edukatorka Galerii Labirynt.
Tłumaczenie: Yuliia Shevchuk. 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej