W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Młodzi klasyczni. Piotr Krzaczkowski

Młodzi klasyczni. Piotr Krzaczkowski
Data rozpoczęcia 2012-12-05
Godzina rozpoczęcia 19:00
Kategoria Koncert

Piotr Krzaczkowski młody polski akordeonista, finalista ogólnopolskiego konkursu „Młody muzyk roku 2012” i stypendysta Fundacji Kultury Polskiej „Młoda Polska”. Jest absolwentem klasy akordeonu dr hab. Elwiry Śliwkiewicz-Cisak w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II st. w Lublinie. Edukację muzyczną rozpoczął w wieku siedmiu lat w PSM I st. w Tomaszowie Lubelskim w klasie mgr Marcina Molendy. Od 2007 roku odnosi spektakularne sukcesy na międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach akordeonowych. Do najważniejszych należy zaliczyć: I miejsce na Międzynarodowych Spotkaniach Akordeonowych w Sanoku - 2012, I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Przemyślu - 2011, II miejsce na Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Castelfidardo we Włoszech - 2011.

Bilety: I miejsca – 40 zł, II miejsca – 30 zł, III miejsca – 20 zł
Istnieje możliwość kupienia biletów w karnecie na 2, 3 lub 4 koncerty. Cena biletów w karnecie wynosi: I - 25 zł, II - 15 zł, III - 10 zł. Karnety można wykupić tylko w kasie teatru. Za pośrednictwem strony internetowej można dokonać rezerwacji miejsc.