W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Mój Przyjaciel Blender vol. 2 – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”

Mój Przyjaciel Blender vol. 2 – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”
Data rozpoczęcia 2014-11-27
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Kategoria Akcja

Zapraszamy na drugie spotkanie z blenderową ekspertką, pasjonatką zdrowego odżywiania – Magdaleną Szubielską.
Tym razem przygotujemy kilka koktajli – bomb witaminowych. Będziemy miksować owoce, warzywa i inne zdrowe dodatki. Nie damy grama cukru, a i tak będzie słodko. W planach m.in. Bartolini Bartłomiej herbu Zielona Pietruszka (w dwóch odsłonach), Królowa Jag(lanka), Pieczona Dyńka na Czekoladowo.
Zapraszamy Mamy solo lub w towarzystwie Dzieci. W miarę możliwości prosimy o zabranie z domów blenderów – kielichowych albo typu „żyrafa” wraz z pojemnikiem.

Koszt udziału - 10 zł
Ilość miejsc ograniczona. Zapisy, kontakt - s.wojcik@ddkweglin.pl / 81 466 59 15

O Cyklu:
W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupagu, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż, albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z dawnych podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamon, których talent był uśpiony zbyt długo! Mamo, jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” czekamy na Twoje zgłoszenie. Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią! Na zgłoszenia czekamy od teraz przez cały czas. Kontakt: zajecia@ddkweglin.pl