W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Mój Przyjaciel Blender – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”

Mój Przyjaciel Blender – warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”
Data rozpoczęcia 2014-10-23
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Kategoria Akcja

Gospodynią spotkania będzie Magda Szubielska. Kulinarnego bzika odziedziczyła po swojej babci i przekazuje go kolejnemu pokoleniu, przygotowując potrawy wspólnie ze swoimi córkami – czteroletnimi bliźniaczkami i dwumiesięczną niemowlaczką (póki co podczas gotowania w chuście na plecach). Planujemy wykonanie kilku prostych i zdrowych smarowideł do chleba. Ukręcimy domowe masło orzechowe, „nutellę” z awokado, fasolowy „smalec”, zielone pesto z pietruszki i czerwone – z suszonych pomidorów. Nudne kanapki z serem i wędliną wyślemy do lamusa! Porozmawiamy też o zdrowej kuchni i o tym, jak przekonać do niej nasze dzieci.
Zapraszamy mamy solo lub w towarzystwie dzieci. W miarę możliwości prosimy o zabranie z domów blenderów.

Koszt udziału - 10 zł
Ilość miejsc ograniczona. Zapisy, kontakt - s.wojcik@ddkweglin.pl / 81 466 59 15

O Cyklu:
W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupagu, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż, albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z dawnych podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamon, których talent był uśpiony zbyt długo! Mamo, jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” czekamy na Twoje zgłoszenie. Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią! Na zgłoszenia czekamy od teraz przez cały czas. Kontakt: s.wojcik@ddkweglin.pl