W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Monoprinting z płytki żelowej | Sztuka Wrażliwości I Esy- Floresy

Monoprinting z płytki żelowej | Sztuka Wrażliwości I Esy- Floresy
Data rozpoczęcia 2024-05-19
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7, sala warsztatowa – parter
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Jak działa płytka żelowa? To magiczne narzędzie, które otwiera drzwi do świata monotypii malarskiej. Cała sztuka polega na tym, by na delikatnej powierzchni płytki stworzyć niepowtarzalny obraz za pomocą farb i flamastrów akrylowych, pozwalając swojej wyobraźni na swobodne poszukiwanie form i kształtów. Gdy obraz jest gotowy, przychodzi czas na połączenie go z papierem, dociskając go do płytki tak, aby powstała jedyna w swoim rodzaju odbitka. To wyjątkowe wydarzenie dla osób, które chcą poznać nowe techniki plastyczne, rozwinąć wyobraźnię oraz wyżyć się artystycznie.

Podczas zajęć wspólnie stworzymy nasze niepowtarzalne odbitki używając szablonów, faktur oraz nieograniczonej gamy kolorystycznej flamastrów akrylowych, które pozwalają na dokładny i precyzyjny rysunek. Tak powstaną nasze ESY FLORESY - rysunki o złożonych kształtach, figurach, liniach, plamach i kolorach!

Warsztat poprowadzi Katarzyna Niedźwiadek.

Informacje praktyczne
Dla kogo: dla dzieci i młodzieży w wieku 10– 17 lat
Zapisy: przez formularz online, udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń
Dostępność:

Warsztat przyjazny autyzmowi

Projekt „Sztuka Wrażliwości” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury