W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Muzobajki” – warsztaty w ramach Cyklu „Rodzinne Poranki Muzyczne”

„Muzobajki” – warsztaty w ramach Cyklu „Rodzinne Poranki Muzyczne”
Data rozpoczęcia 2015-11-14
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” ul. Judyma 2a, Lublin
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Kontakt zajecia@ddkweglin.pl
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Akcja

Kolejne spotkanie z Cyklu „Rodzinne Poranki Muzyczne” w Dzielnicowym Domu Kultury „Węglin”. Połączymy czytanie i muzykowanie. Wymyślimy muzykę do ulubionych wierszy i bajek dla Dzieci. Uruchomimy wyobraźnię i stworzymy własną muzyczną opowieść.

prowadząca – Sylwia Wójcik

O Cyklu:
Rodzinne Poranki Muzyczne to cykliczne zajęcia muzyczne dla Dzieci w wieku 3-4 lata i Rodziców. Co miesiąc będziemy bawić się w poranne muzykowanie, które każdego nastroi pozytywnie na cały dzień. Zajmiemy się rytmem i melodią. Oddamy się twórczym eksperymentom muzycznym i nie zawahamy się stworzyć autorskich piosenek. Podczas każdego ze spotkań dzieci będą poznawać nowy instrument muzyczny, od perkusji, przez gitarę po harfę. Rodzice wezmą czynny udział w zajęciach. Warsztaty prowadzi Sylwia Wójcik.