W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Muzyczne pocztówki
Data rozpoczęcia 2017-06-10
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin"
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin"
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł od Dziecka
Kategoria Warsztaty

Nadchodzi czerwiec. A czerwiec to wakacje. A jeśli wakacje to podróże, te małe i te duże, a także muzyczne. Posłuchamy muzyki z rożnych stron świata: z Afryki, Brazylii, Hiszpanii, Japonii. Porozmawiamy o różnicach i charakterystycznych cechach. Sami stworzymy muzyczną pocztówkę z wakacji i wyślemy ją w świat pełen dźwięków. Zapraszamy!

Prowadzenie – Sylwia Wójcik
Zapisy – zajecia@ddkweglin.pl

Rodzinne Poranki Muzyczne to cykliczne zajęcia muzyczne dla Dzieci w wieku 3-4 lata i Rodziców. Co miesiąc będziemy bawić się w poranne muzykowanie, które każdego nastroi pozytywnie na cały dzień. Zajmiemy się rytmem i melodią. Oddamy się twórczym eksperymentom muzycznym i nie zawahamy się stworzyć autorskich piosenek.  Podczas każdego ze spotkań dzieci będą poznawać nowy instrument muzyczny, od perkusji, przez gitarę po harfę. Rodzice wezmą czynny udział w zajęciach. Warsztaty prowadzi Sylwia Wójcik.