W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Muzyczno-liryczne spotkanie z Ivanem Davydenko

Muzyczno-liryczne spotkanie z Ivanem Davydenko
Data rozpoczęcia 2024-04-04
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce księgarnio-kawiarnia "Między Słowami", ul. Rybna 4
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

4 kwietnia w księgarnio-kawiarni Między Słowami w Lublinie odbędzie się muzyczno-liryczne spotkanie z Ivanem Davydenko w ramach cyklu „Gdzie poezja łączy się z muzyką”.

Ivan Davydenko jest poetą, redaktorem lubelskiego Magazynu Malkontenty, autorem tomu poetyckiego „Halal”, za który otrzymał Poetycką Nagrodę Silesius 2023 w kategorii debiut roku. Artysta został również laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Artura Fryza na najlepszy poetycki debiut książkowy roku. Poeta tworzy także podcast „Jak zostać Ukraińcem”. W Polsce mieszka i tworzy od 2012 roku. Na co dzień mieszka w Lublinie.

Spotkanie z poetą poprowadzi Jarek Jurkiewicz, członek lubelskiego duetu Jarząbek/Jurkiewicz. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Edukacji i Kultury „Literat”.

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Projekt jest realizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin.