W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Muzyczny one-woman show Magdaleny Kumorek "LOVE STORY czyli story to love"

Muzyczny one-woman show Magdaleny Kumorek "LOVE STORY czyli story to love"
Data rozpoczęcia 2024-05-16
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Pracownie Kultury Maki, ul. Olchowa 8
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice"
Udział Płatny
Koszt udziału 50/60/70 zł
Kategoria Koncert

Muzyczne one-woman show na głos, fortepian i kipiącą wyobraźnię artystki! Koncert „LOVE STORY czyli STORY TO LOVE” w wykonaniu Magdaleny Kumorek to ponad 90 przebojów w 80 minut. Zabawny, romantyczny, przewrotny program, który publiczność pokochała od pierwszego występu!

„Ty mnie kompletnie nie rozumiesz!” – jakże często tym zdaniem ucinane są próby komunikacji międzyludzkiej. Słowo „komunikacja” pochodzi od łacińskiego communicare i oznacza „łączyć, jednoczyć, uczynić wspólnym”. Słowa jednak bywają często zbyt ubogie, by oddać złożoność uczuć. I wtedy z odsieczą przychodzi muzyka. A słowa + muzyka = piosenka! Czego nie można już wypowiedzieć – można wyśpiewać.

Jest takie powiedzenie, że piosenki są albo o miłości albo o niczym. Dziewięćdziesiąt kilka piosenek tworzących „LOVE STORY czyli STORY TO LOVE” przeplata się, przenika, uzupełnia… komunikuje się z widzem, który ma szanse współtworzyć wokalnie to sceniczne spotkanie.
Szlagiery Ordonki, Maryli Rodowicz czy Natalii Przybysz; evergreeny Młynarskiego, Osieckiej czy Wasowskiego tuż obok muzycznych hitów zespołów takich jak O.N.A., Mikromusic, Wilki, Perfect, Hey… i wiele, wiele innych. Wszystkie one, znane i lubiane, w migotliwym, wzruszającym, a momentami żartobliwym dialogu ze sobą, opowiadają historię zarówno jednostkową, jak i uniwersalną. Patchworkową muzyczną historię o Miłości.

Sprzedaż biletów na koncert prowadzona jest on-line na stronie organizatora – www.ddkbronowice.pl
Ceny biletów:

  • 70 złotych – miejsca w I strefie
  • 60 złotych – miejsca w II strefie
  • 50 złotych – miejsca w III strefie

Na wszystkie miejsca obowiązują zniżki dla posiadaczy aktualnych: Legitymacji Szkolnej, Legitymacji Studenckiej, Lubelskiej Karty Miejskiej oraz Lubelskiej Karty Seniora.