W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Muzyka: Irena Santor z Krzysztof Herdzin Trio oraz Xerxes String Quartet

Muzyka: Irena Santor z Krzysztof Herdzin Trio oraz Xerxes String Quartet
Data rozpoczęcia 2015-01-07
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Teatr Stary, Jezuicka 18
Kategoria Koncert

Bilety: I – 80zł, II – 60zł, III – 40zł, stojące – 15zł (miejsca stojące dostępne tylko w kasie teatru lub przez rezerwację telefoniczną)

Artystka wielopokoleniowa i uniwersalna, nazywana „Pierwszą Damą Polskiej Piosenki”. Zawsze pełna elegancji, na scenie występuje już ponad 50 lat. Swoim niepowtarzalnym, obdarzonym klasycznym wibratem głosem, oczarowała całą Polskę w piosenkach: Walc Ambaras, Powrócisz tu czy Już nie ma dzikich plaż. Tym razem usłyszymy ją w nowym repertuarze, opartym na tekstach klasyków polskiej piosenki: Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej z muzyką Seweryna Krajewskiego, Jerzego Derfla czy Janusza Senta. Artystce będzie towarzyszył zespół pod kierownictwem Krzysztofa Herdzina, który jest również autorem aranżacji. Anna Drozd, kurator programu muzycznego w Teatrze Starym.

Zespół wystąpi w składzie:
Irena Santor – śpiew
z towarzyszeniem Krzysztof Herdzin Trio:
Krzysztof Herdzin - fortepian
Robert Kubiszyn - bas
Cezary Konrad - prekusja

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej