W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Muzyka: Włodek Pawlik Trio
Data rozpoczęcia 2015-01-14
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Teatr Stary, Jezuicka 18
Kategoria Koncert

Bilety: I – 60zł, II – 50zł, III – 30zł, stojące – 15zł (miejsca stojące dostępne tylko w kasie teatru lub przez rezerwację telefoniczną)

Włodek Pawlik to już stały bywalec naszej sceny. Jest najbardziej rozchwytywanym polskim jazzmanem od czasu otrzymania nagrody Grammy, jednak zawsze znajdzie czas dla swoich wiernych słuchaczy w Teatrze Starym. Tym razem usłyszymy kameralne wersje z przebojowej płyty Night in Calisia, muzykę filmową oraz premierowe utwory, które Włodek przygotowuje na nowy album. Artyście, jak zawsze, będzie towarzyszył niezastąpiony duet: Paweł Pańta – kontrabas i Cezary Konrad – perkusja. Anna Drozd, kurator programu muzycznego w Teatrze Starym.

Zespół wystąpi w składzie:
Włodek Pawlik – fortepian
Paweł Pańta – kontrabas
Cezary Konrad - perkusja

‘‘Te sześć kompozycji pod wspólnym tytułem „Night In Calisia” napisałem dwa lata temu na zamówienie Miasta Kalisza w związku z obchodami 1850-lecia jego powstania. Adam Klocek bardzo chciał, aby zaprosić do tego projektu Breckera, będąc pod wielkim wrażeniem CD „Tykocin”.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej