W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
My Mamy | Czysta Abstrakcja
Data rozpoczęcia 2018-09-08
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Czas trwania – 2 godz.
Prowadzenie – Paula Krać
Kontakt – Paula Krać, / 81 466 59 16
Zapisy –

Pierwsze spotkanie w nowej odsłonie cyklu „My Mamy”! Ruszamy w kierunku sztuki i wspólnego działania, Mamy będą uczyć się od Dzieci, a Dzieci od Mam.

Podczas pierwszego spotkania będziemy wspólnie malować wielkoformatowe obrazy. Jeśli malarstwo to dla Ciebie czysta abstrakcja, to znaczy, że to spotkanie jest właśnie dla Ciebie! Liczy się zabawa kolorem i budowanie relacji. Pomoże nam ruch, muzyka i taniec. Przez cały sezon będziemy uwalniać kreatywnością i odkrywać kolejne dziedziny sztuki!

Opis cyklu „My mamy”:

Idziemy poziom wyżej z walki o przetrwanie i zaspokojenie podstawowych potrzeb przenosimy się w świat SZTUKI. W działaniach artystycznych poszukamy chwili wytchnienia i inspiracji. Trójkąt MAMA – DZIECKO – SZTUKA pozwoli nam czerpać od siebie nawzajem. Mamy będą miały okazję nauczyć się od Dzieci otwartości, nie oceniania i działania intuicyjnego, Dzieci od Mam – umiejętności, nowych rozwiązań, a wszyscy przez spotkanie ze sztuką sprawdzą jaką mają moc twórczą! W dzieciństwie jest taki moment, że przestajemy rysować, śpiewać… Zmieńmy to, odczarujmy - „Nie umiem” w „Jakie to ciekawe”! Chcesz, żeby Twoje Dziecko było otwarte, radośnie eksplorowało świat. Było kreatywne? Malowało, śpiewało, wymyślało… Ty będziesz dla Niego najlepszą inspiracją! Poszczególne przystanki to malarstwo, rzeźba, teatr, książka, grafika, sztuka nowego cyrku. Wybierzmy się w tą podróż razem!

Dodatkowo: dla kogo przeznaczone – Mamy z dziećmi (bez ograniczeń wiekowych), żądni twórczego działania Tatusiowie również są mile widziani.