W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"My Mamy” – Marmurkowanie

"My Mamy” – Marmurkowanie
Data rozpoczęcia 2013-09-13
Godzina rozpoczęcia 17:00
Kategoria Spotkanie

Dzielnicowy Dom Kultury ,,Węglin" zaprasza na cykl spotkań "My Mamy":

W ramach Cyklu „My Mamy” w Dzielnicowym Domu Kultury „Węglin” pani Agnieszka Wróblewska poprowadzi warsztaty malowania techniką marmurkową. Zastosujemy ją na przegotowanych wcześniej i pomalowanych farbami akrylowymi gipsowych odlewach kur i kogutów. Całość wykończymy reliefem perełkowym, ozdobimy rafią i kolorowymi wstążkami.
Efekt – murowany… a wręcz marmurkowany!
Przypominamy!
Na spotkania w ramach Cyklu „My Mamy” zapraszamy Mamy w wersji solo oraz z dziećmi – bez względu na wiek. Postaramy się, by Dzieci również spędziły ten czas twórczo i radośnie.Zapisy – s.wojcik@ddkweglin.pl / 81 466 59 10
Ilość miejsc ograniczona.
wstęp – 5zł


O Cyklu:
„My Mamy – spotkania, warsztaty, wsparcie dla Mam” to cykliczne spotkania przy kawie i herbacie, podczas których rozmawiamy o gorszych i lepszych chwilach bycia Mamą, dzielimy się doświadczeniem i wiedzą, plotkujemy i łamiemy stereotypy Mamy „uwięzionej z dzieckiem w domu”.